if_photoif_put_inmenu
Ваші гвинтові сваЇ
Зателефонуйте нам!
+38 (063) +38 (063) 567-85-85 Показати
+38 (098) +38 (098) 971-75-55 Показати

Зимове будівництво фундаменту

26 січня 2016

Ви давно мрієте облаштувати вимощення, щоб рибалити з берега, але не знаєте як? Або хочете зробити на дачі багаторівневу терасу зі спуском прямо у воду, але так і не вирішили, як краще реалізувати дану ідею? Наша порада - займіться втіленням свого проекту в життя взимку. Ви здивовані? Технологія монтажу гвинтових паль дає можливість закладки фундаменту в будь-який грунт, в т.ч. і в дно водойми навіть при температурі нижче нуля. При наявності шару криги на водній поверхні вкручувати гвинтові палі значно простіше.
Влітку виконання робіт у воді утруднено, тому всі маніпуляції можна здійснювати тільки з берега водойми, переважно з використанням дорогої спецтехніки. Навпаки, в морозну погоду людина отримує можливість працювати прямо на льоду. Внаслідок цього взимку в приватному будівництві потреба в спецтехніці, як правило, відпадає, і для монтажу паль достатньо ручного інструменту. Тому в цей час року можна не тільки закласти фундамент своїми руками, але і заощадити власний бюджет.
Якщо ви не бажаєте робити тривалі сезонні перерви на будівельні роботи, зробіть гвинтовий фундамент взимку разом з компанією «Ваші гвинтові палі». Ми допоможемо втілити в життя фундамент для будинку, пірсу, причалу, моста, водного переходу, укріпити берег або схил.

Гвинтовий фундамент від виробника

литі наконечники 200, 250, 300 мм для самостійного виготовлення гвинтових паль діаметром 76, 89, 108,114 мм - потрібно тільки приварити наконечник до труби і пофарбувати готовий виріб;
гвинтові палі.
комплектуючі й кріплення.

Крім матеріалів, ми також надаємо послуги з прокату інструменту для ручного вкручування гвинтових паль і проводимо їх монтаж власною спецтехнікою - маніпулятором з гідробури потужністю 7000 Н/м.

П'ять причин звернутися в «Ваші гвинтові палі»

1. Якість без компромісів. Усі матеріали виготовлення та готова продукція відповідають вимогам НТД і проходять лабораторні випробування на міцність.

2. Гарантія на продукцію. При псуванні або поломці палі проводиться її безкоштовна заміна.

3. Оптимальна ціна. Працюючи безпосередньо з виробником, ви не оплачуєте націнки посередників.

4. Скорочення транспортних витрат. Литі наконечники компактні, що дозволяє заощадити місце і фінанси при доставці товару.

5. Кваліфікована консультація професіоналів. Ми знаємо про гвинтових палях все. Наші фахівці запропонують найкраще технічне рішення при будівництві об'єкта на підставі точних розрахунків і власного досвіду.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×